Těhotenství jako nejkrásnější čas v životě ženy – Zvěčněte se na originální fotografii!

Čekáte miminko a chtěla byste se nechat zvěčnit na profesionální fotografii? Mnoho žen to dělá a je to určitě skvělý nápad. Jak těhotenské focení probíhá?

Těhotenství jako nejkrásnější čas v životě ženy – Zvěčněte se na originální fotografii!

Každá žena prožívá těhotenství jinak, a i když se tvrdí, že jde o to nejkrásnější období v životě každé ženy, ne vždy tomu tak úplně je. Pořád jde ale o něco unikátního a těhotenské bříško si určitě zaslouží pozornost. I proto se řada žen nechává zvěčnit na těhotenských fotografiích, takovou památku už budete mít navždy. S těhotenským bříškem se přitom můžete nechat vyfotit samostatně, s partnerem nebo i se staršími dětmi. Jak takové focení probíhá a je lepší zajít za profesionálním fotografem nebo si fotografie pořídit svépomocí?

pexels-photo-3094435

Když fotí profesionál

Dnes není problém si fotografie pořídit svépomocí, všichni s oblibou fotíme a zejména pak na chytré telefony, které dnes už mají velmi slušné foťáky. Profesionálnímu foťáku se však ani tak nevyrovnají a hlavně, pokud oslovíte profesionálního fotografa, můžete se spolehnout na to, že budou vaše fotky jedinečné, originální a opravdu dokonalé. Během focení je potřeba umět pracovat se světlem, stačí sebemenší detail a fotky mohou vypadat úplně jinak, opravdu jde poznat rozdíl mezi tím, co fotí laik a co profesionál. Navíc jde o památku na důležitý životní okamžik, rozhodně se tak vyplatí oslovit fotografa se zkušenostmi, vyzkoušet můžete třeba těhotenské focení Ostrava https://vlcekjan.cz/project/tehotenske/.

Kdy je vhodné se nechat vyfotit

Zpočátku těhotenství si můžete změny těla a zejména bříška mapovat doma, na profesionální těhotenské focení se doporučuje jít někdy mezi třicátým až čtyřiatřicátým týdnem těhotenství, moc pěkné snímky ale mohou vzniknout i úplně těsně před porodem, záleží na tom, jak se sama maminka cítí. Určitě ale není vhodné jít na focení do šestého měsíce těhotenství, základem focení je totiž zakulacené těhotenské bříško maminky, proto se čeká na pozdější dobu. Focení by pak mělo probíhat až v pozdějších odpoledních hodinách, kdy je nejlepší světlo, venku klidně může být i sychravo, jen nesmí pršet. Nádherné fotky pak mohou vznikat za každého ročního období.

pexels-photo-2168832

Pokud se rozhodnete fotit s celou rodinou nebo jen s partnerem, je pak vhodné popřemýšlet o vhodném oblečení, které by mělo být sladěné. Na focení si jen neberte výrazné barvy a vzorované oblečení, občas to může působit rušivě a u těhotenského focení platí, že v jednoduchosti je krása. Hlavně, aby vyniklo právě těhotenské bříško.

Rozhodli jste se pořídit si těhotenské fotografie? Určitě jde o dobrou volbu!