Schody do nebe z nerezu

Každý určitě přizná, že pokud jde o materiál, ze kterého je vyrobeno schodiště, nerezová ocel patří mezi ty nejzajímavější druhy. Navíc dovoluje mnohé varianty kombinace materiálů. Nerezová schodiště se tak dají vidět v kombinaci nerez se dřevem, nerez se sklem, nerez s přírodním kamenem.

Kombinace nerez a sklo

Nerezová ocel, nejen že je přirozeně krásná, a když je dokonale vyleštěná působí přímo luxusně, není náročná ani na údržbu. Úplně se spokojí s otřením prachu vlhkou utěrkou. Pokud navíc ji lehce postříkáte speciálními spreji, zajistíte, že se na ni nebudou objevovat žádné otisky a navíc nebude na ni ulpívat prach.

Výrobce nerezových schodišť https://kmkdesign.cz/schodiste-nerezova postupuje ke každé zakázce, s náležitou péčí a vše konzultuje se zákazníkem. Zakázka se začne realizovat prakticky ihned po obdržení požadavku klienta, kdy pracovníci realizační firmy budoucí schodiště zaměří, se zákazníkem proberou jeho představy a navrhnou nějaká svá řešení. Z této debaty se zákazníkem vyjde výstup, na základě kterého je vypracována cenová nabídka a zpracována 3D vizualizace budoucího schodiště.

Kombinace nerez a sklo

Pokud zákazník návrh i cenovou nabídku závazně odsouhlasí, dojde přesnému rozkreslení projektu do výrobních výkresů a schodiště pak jde do výroby. Pro přepravu k zákazníkovi se vyrobí, na místě smontovatelné celky. Výroba schodišť z nerezu patří mezi náročné zakázky. Je třeba počítat s dobou realizace schodiště v řádech několika měsíců.

Nerezové schodiště může být vyrobené kompletně z nerezové oceli. Mnozí však dávají přednost kombinací materiálů. Luxusním dojmeme, působí, když je nerezové schodiště kombinováno se sklem. Na schodišťové stupně se používá speciální, odolné, tvrzené, bezpečnostní sklo. Člověk po něm stoupající, má pocit jako by se přímo vznášel. Dalším materiálem vhodným na stupně je samozřejmě dřevo. Krásné, teple působící s krásnou kresbou.