Prodej ocelových trubek a služby zákazníkům

Naše společnost MTZ se sídlem v Rudolticích u Českých Budějovic, vám poskytuje služby související, nejen s prodejem, ale i s následnou dopravou na staveniště k místu použití a přípravu trubek, před samotným zakomponováním do zhotovovaného stavebního, či průmyslového díla. Veškerý prodej a úpravy probíhají v našem areálu s venkovními skladovacími prostory o výměře 12000 m2, popřípadě vnitřních prostorách o výměře 2300 m2.

průmysl

Velmi využívanou možností se v poslední době, zvlášť v souvislosti se stoupajícími cenami surovin a následně i hotových výrobků, stává pronájem trubek, zvláště v souvislosti s výstavbami vodohospodářských děl, kde využití zastavěného materiálu, je jen dočasné a zastavěný materiál je možné, proti nájmu, vrátit. V současné době máme na skladu, přes 2500 tun materiálu a trubky máme na skladu v rozmezí DN 21,3 mm- 2800 mm. Ocelové trubky Mtz-servis.cz, mají široké využití, nejen ve stavebnictví, kde se využívají hlavně, bezešvé a svařované silnostěnné trubky, používají se i jako mechanické chráničky, při průchodu inženýrských sítí, technologií apod., např. při dočasných, či trvalých překopech silnic a mechanicky namáhaných místech. Využití mají i v zámečnických konstrukcích a již zmíněných vodohospodářských stavbách a v neposlední řadě i stavby pro energetiku, kde se používají tlakové roury, například při výstavbě parovodů a plynovodů a důraz je kladen na vysokou kvalitu materiálu.

materiál

Pro potřeby dokumentace k projektu provádíme chemické rozbory a atesty materiálu. Dále můžeme ocelové trubky připravit pro vaše použití například řezáním a to jak rovnými řezy, tak i řezy úhlovými, jsme schopni úkosovat konce trubek k použití V svárů a v případě zájmu jsme schopni trubky větších průměrů opatřit žárovým zinkováním. Samozřejmostí je v případě zájmu zajištění dopravy na místo vaší realizace, včetně nadměrných rozměrů ve smyslu akce just in time, která vám ušetří náklady spojené se skladováním a přemísťováním materiálu. Budeme se těšit na vaši návštěvu a s jakýmkoliv dotazem se na nás obraťte. Od roku 2017 je naše společnost členem Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů. Hlavním krédem je spokojenost zákazníka.