Zábava pro všechny

Jsou různé příležitosti, kdy se sejde početná společnost a ta se chce bavit. Pokud jdou všichni třeba do kina či divadla, je to jasné. Budou se bavit sami a po svém. Ale co když se sešli jen tak, bez přímého účelu bavení, třeba na oslavě narozenin jednoho z nich.

Pokud tedy k tomu dojde, po nějaké době se může stát, že zábava začne váznout. Tím pádem se společnost začne věnovat alkoholu a jak to končí víme všichni. Pány a dámy je třeba nějak zabavit. Pokud jste vy sám oslavenec, tedy tímto i pořadatel, jistě budete muset něco vymyslet, protože ne každý se přišel jen najíst a napít. I když, no…

kouzelnický klobouk

Je tedy nutno vymyslet něco, aby se dotyční věnovali kultuře ducha, jak já s oblibou říkávám. A tou je nějaká společenská hra, nebo něco, na co budou všichni koukat. A třeba z toho důvodu, že to ještě nikdy na soukromé oslavě neviděli a budou z toho paf ještě hodně dlouho po celé akci. Budou na ni vzpomínat a povídat si o ní a vy v tom vlastně budete mít hlavní roli, protože jste to byl vy, kdo to dokázal zařídit.

Já vím, že ještě stále nevíte oč jde, ale dočkejte času jako ta pověstná husa se dočkala klasu. Nebo nedočkala? No, dobrá nebudeme to natahovat.

oslava

Vy si totiž na tu oslavu nebo sešlost, nebo co to budete pořádat opatříte kouzelníka. Pravého a nefalšovaného, nejen nějakou převlečenou postavu do hábitu. Tento kouzelník z Brna bude skutečně kouzlit a čarovat a tím bude bavit celou společnost. A že zaujme o tom nepochybujte ani deset sekund, protože to je vystoupení jak pro dámy, tak pro pány a všechny věkové kategorie.

Nevíte, jak zabavit děti na narozeninách vašeho syna nebo dcery? Kouzelníkem přece! Nebo jak zabavit lidi na sjezdu důchodců? No zase kouzelníkem.

Tento muž je velice dobrý ve všelijakých kejklích a kouzlech a vy si jen klikněte na jinak barevný text výše. Tam si jej můžete objednat.