Patrové postele jako chytré řešení


Máte doma hned několik ratolestí, které vám dají pěkně zabrat? V takovém případě jistě počítáte minuty, kdy půjdou spát a nerušeně si odpočinou. A jelikož vyžadují i větší prostor, nemusíte se hned stěhovat, jenom abyste jim zařídili pokojíček tak, že se v něm budou i pohodlně pohybovat. Dopřejte jim naopak prostor pro odpočinek, který vám nabídne šikovné řešení v podobě patrové postele.
A uvidíte, kolik místa ušetříte!

patrové postele v dětském pokoji

Kvalita a krásný design

Aby byl dětský pokoj útulným a oblíbeným místem, měli byste do něho pořídit nábytek, který bude odpovídat nejen vysoké kvalitě, ale bude už od pohledu úchvatný díky svému designu. Patrové postele pro děti od Masivní dřevěný nábytek – borovice masiv jsou jedinečné především díky tomu, že chytře vyřeší prostor na spaní a umožní vám tak ušetřit řadu místa, které bude vhodné na hraní.

  • Masivní dřevo vám poskytne jistotu, že jste vsadili na kvalitu a ubezpečí vás v tom, že vám taková postel vydrží do doby, než ji už nebudete potřebovat.
  • O bezchybný design se postará volba barevného provedení, ale i možnost – zvolit si lakovaný typ nebo vyloženě přírodní alternativu.
  • Součástí patrové postele jsou i tolik potřebné úložní šuplíky, kam můžete schovat všechno, co nechcete mít na očích, ať už se bude jednat o lůžkoviny nebo hračky.

palandy

Bezpečnostní opatření

Každá postel pro děti by měla nabídnout dětem bezpečí – tedy ochranu před upadnutím a rodičům jistotu, že budou jejich ratolesti v průběhu noci vždy v pořádku. Z toho důvodu je každé lůžko vybavené ochrannou zábranou a stabilním žebříkem, který dá dětem oporu a neumožní jim upadnout v případě uklouznutí.
Rovněž vám výběr této postele přinese i jistotu, že jste vsadili na stylovou variantu, která je výjimečná svou odolností a šetrná vůči opotřebení. Každé dítě si zaslouží jenom to nejlepší a při rozhodování o nábytku do jeho pokoje, byste měli hledět právě na tuto skutečnost a zvolit tu nejlepší možnou alternativu postele.