Nezvládáte splácet? Zkuste refinancovat

S problémy splácet se poslední dobou potýká čím dál větší procento populace, jelikož úroky rostou do závratných výšin, a ne každý je zvládá splácet. Na začátku se možná zkusíte dohodnout s vaší bankou, která však příliš mnoho vstřícných kroků neudělá, a refinancování vám zamítne z důvodu nedostatečných příjmů, což je poněkud úsměvné, vzhledem k tomu, že by vám právě to mohlo pomoci snížit splátky. Můžete pak zkusit navštívit i jiné banky, které ovšem nerady poskytují půjčky dlužníkům, a tak se ocitnete v začarovaném kruhu, z něhož není východu. Nebo je?

papírové peníze a mince

Zkuste to u nebankovní společnosti

Právě nebankovní společnosti jsou řešením mnoha problémů, a to proto, že jejich nároky na vás nebudou tolik přísné, jako v bance. Nebudou mít problém poskytnout vám refinancování vaší půjčky, a to půjčkou novou, za lepších podmínek, a mnohdy i s nižším úrokem. Nebankovní společnosti pak nemívají problém ani s poskytnutím hypotéky pro dlužníky, protože ačkoliv vy ušetříte, a vyřešíte svoji situaci, oni stále vydělají, a to aniž by vás obrali o poslední korunu.

Jak zažádat?

Nejprve si zvolte, u které společnosti chcete o refinancování žádat. Skvělou volbou je například společnost Nebankovní hypotéka, která nabízí půjčky za skvělých podmínek, a velmi rychle. Pro začátek pouze zadáte své telefonní číslo, a brzy se vám ozve pracovník, který vám pomůže najít to nejlepší řešení vaší situace. Rovněž vám poskytne veškeré informace o tom, co je potřeba doložit, kolik bude činit výše úroku, a kdy můžete peníze očekávat.

kreditka v kapse

Jaké budou úroky?

To záleží na mnoha faktorech. U společnosti Nebankovní hypotéka však můžete získat úrok už ve výši 1,79% p.a., a to až do výše 90% odhadní ceny nemovitosti.

Jak to tedy funguje?

Můžete si sjednat rychlou nebankovní hypotéku, která bude vyřízena do 24 hodin, a sami si pak ve své bance půjčku refinancovat, což vám ušetří spoustu času a stresu.