Práce a mobil

Mobilní telefon je už něco, co má úplně každý člověk. Já s mobilním telefonem taky velice často pracuji, protože potřebuji vždycky vědět, jak je to s naší dodávkou. Pracuji ve firmě, kde rozvážíme noviny a další novinové zboží a taky tabákové věci. Takže je logické, že se budu muset vždycky většinou spojit s těmi lidmi, komu vezu zboží. Kolikrát se mi ale bohužel stalo, že mi někdo na druhé straně vůbec nebral telefon. Byla jsem z toho velice nešťastná, protože jsem vůbec nevěděla, co potom s tím zbožím mám dělat, když mi nikdo nebral mobilní telefon. Tak jsem ani automaticky nemohla vědět, kdy a kam vám zboží dovézt. Samozřejmě, že sice jsme měli dané termíny a taky místo, jenomže když nikdo potom neotevíral dveře od skladu, tak jsme samozřejmě vůbec nikde neměli kde zboží vynaložit. A někdy je to složité.

Mobil je pro mě důležitý.

Je logické, že nemůžeme zboží jenom tak dát před obchod anebo před sklad, to by tam jistě dlouho nevydrželo, kdekdo by ho rozkradl. Tohle by samozřejmě někdo využil. Bohužel v dnešní době se velice často krade. Nechápu proč, když je to navíc trestné. Takže mobilní telefon mám sice stále u sebe, ale někdy to je opravdu zbytečné.

Mobil mám stále u sebe.

Nevyplatí se to, když máte něco domluvené a nikdo vám neodpovídá. Vždycky jsem z toho velice nešťastná, navíc jsem cholerik, takže mě dokáže vždycky většinou opravdu hodně všechno vytočit. A sice práci mám opravdu moc ráda, ale někdy si říkám, že právě díky této bezohlednosti klientů tuto práci asi co nevidět opustím. Možná půjdu pracovat někam jinam, ale uvidím, jak se celá situace vyvine. Nebo jim přestanu rozvážet zboží a řeknu jim, že mobilní telefon je od toho, aby se ten telefon zvedal svým nadřízeným, aby se vědělo, kam dovážet všechno to zboží. podle mého názoru by to mělo být tak, že když člověk něco chce, měl by se taky o to snažit.