Auto z půjčovny? Proč ne?

Automobily si lidé půjčují z mnoha různých důvodů. Tím nejprostším je to, že se chtějí jen nezávazně svést. Samozřejmě, že častější jsou relevantnější důvody. Tím zásadní je nutnost automobilu k nějaké vyjížďce. Ať již za prací, nebo za zábavou. Dalšími důvody jsou něco někam převést, navštívit někoho, kdo bydlí někde, kde je komplikovaná veřejná doprava. Velice často si lidé půjčují automobil proto, že si netroufají vyrazit do vzdálené destinace své dovolené vlastním, starým autem, popřípadě nemají automobil vůbec.

Půjčený krasavec

Ať už lidi mají důvod k půjčení automobilu jakýkoliv, autopůjčovna Praha dělá vždy vše proto, aby byli spokojeni. Především si udržují širokou nabídku atraktivních vozů k zapůjčení. Každý vůz před zapůjčením, projde zevrubnou kontrolou, při které jsou kontrolovány provozní kapaliny, pneumatiky, skla, a další záležitosti týkající se technického stavu.

Vozy jsou rovněž vyčištěny. Zákazníkům se předávají čisté z vnitřku i vnějšku. Je samozřejmostí, že autopůjčovna požaduje, aby vozy byly vráceny v podobném stavu. V případě silného znečištění si nárokuje právo účtovat si poplatek za čištění vozu po zákazníkovi.

Ne, opravdu automobily nejsou nové. Ostatně, i kdyby byly zrovna koupené, tak nové už nebudou po prvním zákazníkovi. V půjčovně jsou vozy zánovní, nemají vysoký nájezd kilometrů a co je hlavní, procházejí pečlivou, pravidelnou kontrolou. Jsou to tedy vozy spolehlivé a úsporné.

Vozy kombi

K zapůjčení automobilu potřebujete akorát peníze na složení kauce a dva osobní doklady totožnosti. Půjčený vůz je řádně pojištěný ze zákonného pojištění a má rovněž také havarijní pojištění platné po celé Evropě. Pokud se chystáte na cesty s dětmi, nezapomeňte to v autopůjčovně sdělit. Rádi vám zapůjčí bezpečné autosedačky a to zdarma. Samozřejmostí je také dálniční známka. Nic vás tedy nemusí s půjčeným automobilem omezovat.