Neplaťte za drahé nájmy kanceláří, zařiďte si virtuální sídlo firmy

Máte vlastní podnikání? Jste spíše obchodní zástupce či máte podobnou činnost? Máte zaplacenou kancelář někde poblíž místa bydliště? Platíte za ní vysoký nájem a zjistili jste, že tam v podstatě ani netrávíte tolik času, jako jste si na začátku představovali?

Za poslední roky se situace velice změnila. Už to není, co to bývalo ani z hlediska společenských událostí natož pak pracovních povinností, kdy se lidé daleko více setkávali. V dnešní době se všechno řeší online a nějaká schůzka v podstatě ani nepřipadá v úvahu, takže můžeme být v podstatě doma a vykonávat často činnost z domova. Jenomže co s kanceláří, když platíte tak vysoký nájem? Máte problém s tím, že byste si neměli kam nechat posílat poštu?

Změňte sídlo podnikání, o všechno se postaráme, stačí si zvolit virtuální sídlo ostrava https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/.

konferenční místnost

Virtuální ale doslova v podstatě není virtuální, protože na této nové adrese, sídla vaší společnosti, můžete mít adresu jak korespondenční tak i registrační, kterou udáváte pro všechny úřady. A to není zdaleka všechno, co vám ještě umožní.

Adresa také slouží k tomu, aby vám zde přebírali poštu. Ta se přebírá, kopíruje, uschovává a přeposílá případně vám osobně, pokud si to budete přát. Záleží na tom, jaké služby chcete využívat. Přebírání pošty, dokumentů, ale i balíčků je naprostou samozřejmostí. To samé platí v případě notifikace emailem během 24 hodin. Veškerou poštu naskenujeme, uložíme a přepošleme. Díky tomu máte pokaždé zajištěnou plnou obsluhu a nemusíte nikam jezdit. Ovšem to platí pouze pro případ, že nechcete využívat konferenční místnost, protože na této adrese máte k dispozici také konferenční místnost, do které si můžete zvát návštěvy.

žena mobil notebook

Místnost je samozřejmě kompletně vybavená, moderně a vzhledně. Zde můžete mít schůzky s klienty, obchodními partnery nebo zákazníky. Navíc budete měsíčně platit pouze minimální částku za tyto kompletní služby a díky tomu ušetříte za drahé nájmy tisíce až desetitisíce korun.