Nebankovní hypotéka

Když přijdete do banky a zažádáte o hypotéku, setkáte se s mnoha podmínkami. Často jsou až nesmyslné a člověk jenom žasne, co všechno si na vás dokážou vymyslet. Abyste získali úvěr, musíte být prohlášeni za bonitního klienta. To znamená, že bankéř přezkoumá a vyhodnotí vaše záznamy v registrech. Pokud jste někdy zaplatili pozdě, nebo jste se dostali do mínusu na účtu, asi budete mít problém. Většina bank vám v takových případech hypotéku nenabídne a pošle vás pryč.

peníze

Banka bude také přezkoumávat vaše příjmy, jejich výši a pravidelnost. Budou řešit váš věk, pozici v zaměstnání, k čemu přesně budete peníze potřebovat. Také je budou zajímat výše vašich ostatních půjček, kdo vám půjčil a na co…

Banka vám nenabídne žádný individuální přístup a bude vás soudit jen podle čísel v papírech. To ale není spravedlivé. Někdy se člověk opozdí se splátkou jen proto, že vám klient pozdě pošle peníze nebo máte daný měsíc nečekané výdaje. Přece nemůžete za to, že se vám rozbije auto nebo někdo z vaší rodiny onemocní.

dům

Proto pokud vám přístup bank nevyhovuje, podívejte se na možnost nebankovní hypotéky. Využít můžete například služby společnosti FAHD. Podívejte se na jejich stránky zde FAHD americká hypotéka nebankovní a přečtěte si více informací.

Tato firma vám nabídne osobnější přístup a pomůže vám zajistit nejvýhodnější úvěr právě pro vás. Udělají maximum, abyste mohli hypotéku bez problémů splácet a nedostali se do potíží. Pokud máte nízké příjmy nebo závažné záznamy v registrech, pomůžou vám situaci řešit pomocí spolužadatele nebo spoludlužníka. Může vám pomoci vaše manželka, kamarádka nebo kdokoliv z vašeho okolí, komu na vás záleží.

Výše úvěrů u FAHD je podobná jako u bank, ale na rozdíl od bankovních společností vám nabídnou více možností. Pokud jste se v minulosti potýkali s finančními problémy a máte záznamy, může pro vás nebankovní hypotéka být to pravé.