Mobil se taky čistí

Myslím si, že když se člověk stará pořádně o svůj mobilní telefon, tak se nemusí bát, že by se mu mobilní telefon nějak rozbil. Protože znám několik případu, kdy se člověk o svůj mobilní telefon moc nestará a potom to dopadá tak, že si ten člověk stěžuje, že má rozbitý mobil. Jenomže ale to není jenom tak. Neznamená to, že když si někdo pořídí opravdu drahý luxusní mobilní telefon, tak ten mobilní telefon vydrží opravdu všechno. A někdy jsem dokonce slyšela, že když si někdo koupí drahý mobil, že mu vydrží i pády z okna. Nevím, jestli to ten dotyčný člověk myslel vážně, ale věřte mi, že tohle vůbec není pravda. Pokud vám spadne mobil z okna, tak mi věřte, že to absolutně nemůže přežít. Možná váš mobilní telefon bude fungovat, ale bude opravdu hodně poškozený, bude mít mnoho kosmetických vad, že se vám ani nebude líbit.

Mobil mi ve všem pomáhá.

Tohle já osobně nemám ráda. Já se o svůj mobilní telefon opravdu hodně pečlivě starám. Dokonce svůj mobilní telefon taky dezinfikují, a to dvakrát týdně. Slyšela jsem, že právě v mobilním telefonu je opravdu hodně moc bakterií a virů, které může potom člověk chytit. Takže pokud třeba nechce chytit nějakou žloutenku anebo něco podobného, tak nejenomže si budete umývat pořádně a kvalitně ruce, ale taky alespoň dvakrát týdně můžete pořádně vyčistit svůj mobilní telefon.

Mobil pravidelně čistím.

Stačí vám k tomu vlhčený antibakteriální ubrousek, se kterým pořádně vyčistíte váš mobilní telefon. Uvidíte, že kdyby mobil mohl mluvit, tak by vám samozřejmě jistě poděkoval. Nebo si myslíte, že mobil nepotřebuje vyčistit? Myslím si, že se mýlíte. Pamatuji si, když za mnou chodila jedna moje stará sousedka, když jsme jí vyzvedávala sms. Opravdu ten umaštěný a špinavá mobil jsme se někdy bála a štítila vzít do rukou. Tak co? Jak se postavíte k čistému mobilu? Myslím, že rychle změníte názor.