Zastřešené místo pro auto


Když se o svůj automobil budeme starat, tak nám bude stále dobře sloužit. Velkým plusem je zastřešené stání, které bude umístěné na bezpečném místě.

Zastřešené místo pro auto

Garáž přijde vhod

Při stavbě vlastního domu rozhodně zvažte garáž, kterou si můžeme pořídit i když bydlíme v bytě, jenom se bude pravděpodobně nacházet někde jinde. Je to totiž velmi užitečná místnost, která nám opravdu poslouží. Při dostatku místa si, sem můžeme dát nářadí a pracovní stůl, kdy získáme základní prostor s nářadím pro opravy a kutilství všeho druhu. Řada lidí v ní má také schované věci jako jízdní kola. Samozřejmě hlavním účelem je schování automobilu do bezpečného místa.

auto v garáži

Riziko krádeže se tím opravdu rapidně snížit, než kdyby vůz stál třeba přes noc na ulici. U starších garáží s kovovými dveřmi je dobré pořídit bytelný zámek. Vozu garáž prospěje i co se týče živnosti, protože zmírní jednoho z velkých strašáků, kterým je koroze. Dále schovaný vůz je chráněn před venkovními vlivy jako je přímé Slunce, takže lak a plastové s gumovými díly budou v mnohem lepší kondici. Proto garážované vozy vypadají lépe a mnohdy jsou u v lepším stavu.

Zastřešené stání

Sehnat garáž v dnešní době není až tak jednoduché a když už se nějaká objeví, tak stojí dost peněz. Garážové stání Pergoly-trutnov tento problém vyřeší, kdy nám stačí dostatečně velký prostor na pozemku. Sice auto nebude kryto ze všech stan, ale nebude na něj svítí Slunce, pršet, padat kroupy a zamezíme řadě dalším negativním vlivům. Dále musíme rozhodně zmínit bezpečí, protože když bude na našem pozemku zabezpečeném třeba branou, tak je to mnohem lepší než venku na ulici.

auto venku

Garážové stání je produkt s kompletní dřevěnou konstrukcí, takže stavba je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že jednotlivé části jsou přesně nařezány, tak se stačí rozměrově řídit podle plánku a výsledek bude přesný. Staví se stejně jako třeba pergola, takže si stání můžeme postavit svépomocí. Takto získáme skvělý základ, kdy dále konstrukci natřeme, doděláme střechu s podlahou a potom už můžeme auto pohledně schovat pod tuto stavbu.