Neobvyklé reklamní předměty

Zrovna v případě fanouškovského obchodu se Vám naše široká nabídka bude velmi hodit. Představme si situaci, že jste majitelem například cukrárny nebo kavárny, hledáte pro Vaše zaměstnance něco jako pracovní úbor nebo prostě něco, čím ses zrovna Vaši zaměstnanci odliší od jiných zaměstnanců v tomto oboru. Nejprve vytvoříte grafický návrh, který pokud nebudete vědět, jak na něj, tak Vám náš grafik zdarma návrh vytvoří. A s tímto návrhem už můžete objednat skoro vše z našeho e-shopu, pro Vaše zaměstnance například barové zástěry, pro fanoušky Vašeho konceptu trička s logem Vaší pomyslné cukrárny.

Nabízíme spoustu praktických věcí, jako třeba tento držák na karty

Nevyrábíme pouze trička, u nás nejdete defacto všechny firemní reklamní předměty od dřevěných lžiček, přes kapesní nožíky, deštníky až k hrnečkům a hračkám pro děti. Na všechny a nejen tyto předměty natiskneme Vaše logo, takže se bude jednat o skvělou reklamu a Vaším zaměstnancům či zákazníkům uděláte radost. Že jste si stále nevybrali? Líbilo by se Vám spíše něco z oddělení elekroniky, tak i z té si u nás můžete vybrat. USB flash disky, přenosné reproduktory a stále nekončíme. Chtěli byste raději něco, co bude honě lidem na očích? Vymyslíme zajímavý design a vy si s ním můžete nechat potisknout batoh nebo třeba nákupní tašku, zrovna nákupní tašky máme v různých druzích, plátěné, papírové a z netkané textilie.

Spoustu lidí potěší i tyto barevné ručníky

A pro případ, že chcete něco nezvyklého Vám můžeme doporučit zvolit deštníky, které nabízíme nejen v různých velikostech a druzích, ale i v různých barvách, takže určitě nebudete mít problém barvu deštníku sladit spolu s Vaší firemní barvou a pro opravdové specialisty nabízíme i hrnečky a ručníky, které využijete nejen doma, ale i na pláži, u rybníka nebo kdekoliv jinde. Všechny tyto předměty jsou vymyšleny tak, aby mohly plnit reklamní funkci, ale zároveň se nejednalo o předmět, který doma uložíte do skříně a nebudete si ho všímat. Doufáme, že se Vaše jméno objevíme v objednávkovém formuláři.