Kuchyně na míru

Přáli byste si mít novou kuchyň? Ta stará vám už nevyhovuje, nemáte tam dostatek prostoru, spotřebiče nefungují tak, jak byste chtěli, nemáte třeba ani myčku a chtěli byste v tomhle udělat opravdu velký krok a rozhodnout se pro novou? Pokud je tohle přesně to, co byste si přáli, tak naše menší, rodinná firma vám jistě postačí a budete nadmíru spokojení. Kuchyně na míru Praha od nás jsou opravdu nadčasové, moderní a jsou podle přání našich klientů.

malá kuchyň

Také jim rádi poradíme, co by bylo pro ně v jejich situaci nejlepším řešením a co by bylo pro třeba výhodné přidat do plánku a jak to celé vyřešit, když máte třeba atypické tvary stěn nebo malé prostory nebo něco není tak, jak normálně bývá. Se vším, si poradíme a jsme schopni podat opravdu skvělý návrh. Návrh je 3D a uděláme vám ho zdarma, takže si budete moci představit, jak to celé může a nemusí vypadat. Pokud se vám návrh líbit nebude, tak bychom vám chtěli říct, že my to budeme předělávat do té to doby, než neřeknete, že takhle se vám to líbí a po všech stránkách vyhovuje. Takový my jsme.

Maximální spokojenost
Připojte se třeba i vy k celé řadě maximálně spokojeným klientům, kteří díky nám mají krásné království u sebe doma, kde připravují pokrmy a tráví zde spousty času. Už jen z toho důvodu by to měla být opravdu pěkná místnost. Tak neváhejte a rozhodněte se opravdu rychle. Budete stoprocentně spokojení, takže byste se měli rozhodnout opravdu, ale opravdu rychle. Určitě se nebojte a udělejte ten první krok a zavolejte nám.

kuchyň v domě

My přijedeme na první schůzku a na všem se domluvíme. Vy nám řeknete, jak si to všechno asi představujete a my to uděláme podle toho, co nám řeknete. My budeme myslet i na praktickou stránku věci, takže vás když tak upozorníme, že tohle asi nebude dobré řešení a navrhneme vám něco lepkého, ale je to zcela na vás. Podívejte se do naší fotogalerie, kde naleznete ukázky našich prací a můžete se třeba i inspirovat.