Mějte přípravky na ples v malíku

Snad každá žena se někdy zúčastnila nějaké plesové zábavy. Je úplně jedno, zda se jednalo o vesnický bál, maturitní ples potomka či ples určený pro občany vašeho města, nadšené myslivce nebo hasiče. Všechny události pojí jedna věc – určitě se vyplatí se na ně předem a dobře připravit. Vždyť kde jinde byste mohla tolik zazářit? Hlavní součástí vašeho plesového outfitu jsou samozřejmě společenské šaty. Jejich sty vždy zvolte na základě charakteru dané události. Někdy postačí kratší koktejlky, na společensky významných akcích se ale bez dlouhé večerní róby neobejdete.

žena se škraboškou

S výběrem šatů si klidně nechte poradit a vybírejte takový střih, který lichotí vaší postavě. Využít můžete i výprodej plesových šatů, protože se jedná mnohdy o finančně náročnější kousek, a právě zde můžete ušetřit až několik tisíc korun. K šatům obujte boty, nejlépe na podpatku. Dbejte na to, aby boty barevnostně i designově co nejvíce ladily k šatům a podle stejných kritérií volte k modelu i kabelku. Rozhodně není vhodná objemná kabelka, mnohem větší parádu uděláte s drobným psaníčkem. Šperky volte také kvalitní a v přiměřeném množství, abyste nepůsobila laciným dojmem.

plesové šaty obchod

Při sestavování celkového outfitu dávejte pozor na to, aby k sobě jednotlivé části ladily a vzájemně se nerušily. K tvorbě účesu možná někdy bude nutné přizvat na pomoc šikovnou kamarádku či kadeřníka, mnohdy si ale můžete poradit sama. Pokud máte v plánu strávit večer divokými tanečními kreacemi, dbejte zejména na jeho fixaci, ale i celkový dojem. Při večerním líčení se můžete odvázat a využít stylů, které jsou na denní líčení naprosto nevhodné. Vždy ale pamatujte na to, že nic se nemá přehánět a make-up využívejte také s mírou. Ještě, než skončí plesová sezona to na pár plesů určitě stihnete. Tak se pořádně připravte, ať můžete protančit střevíčky!